Fast and Furious: Spy Racers Rise Of Sh1Ft3R PS4

Dostupnost:Na lageru
3,499 дин 1,999 дин Cena u nagradnima bodovima: 3500
Količina:

Opis

SH1FT3R se vratio! Zločinačka organizacija, SH1FT3R, je u usponu, sada je vreme da zaustavite njihove planove! Pripremite se da pokrenete zamke, povećate brzinu i nadmašite se konkurencijom da biste osvojili pobedu. Da biste postali šampion, moraćete da pobedite rastuću pretnju SH1FT3R u trkačkom turniru sa visokim ulozima, adrenalinskim trkanjem od južnog Pacifika do pustinje Sahare i više! Ili zgrabite svoje prijatelje i zagrejte te gume sa do 6 igrača na mreži ili 2 igrača za lokalni multiplaier; nema manjka akcije da se cela posada zabavi. Borite se do cilja! Sedite za volan svih svojih omiljenih Spi Racers vozila i pokažite SH1FT3R da niste izgubili. Moraćete da koristite svoj mozak, brzinu i tajne prečice skrivene unutar nivoa da biste napredovali i osvojili pobedu. Ali to nije sve, vaš automobil dolazi opremljen špijunskim gadžetima koji će vam pomoći da pojačate prethodne rivale pomoću kompresora, zaslepite ih pejntbol mecima ili koristite jedinstvene špijunske veštine vašeg lika da prođete kroz paket! Chase Iour Legaci Sa 17 pulsnih staza na 5 lokacija, moraćete da ih sve savladate da biste dokazali da ste najbolji trkač. Igrajte kao 13 trkača, uključujući SH1FT3R u Kuick Race i Online Multiplaier, i koristite jedinstvenu špijunsku opremu za svakog od njih. Vozite se i trčite se na svom putu do pobede! Pridružite se špijunskim trkačima – postanite svoj omiljeni lik špijunskih trkača, uključujući Tonija Toreta, Eha, Ciska i Lejlu Grej. Svet je vaša staza – trkajte se od južnog Pacifika do pustinje Sahare i još mnogo toga! Takmi Dovn Challengers – Takmičite se u saradnji na kauču sa prijateljem ili igrajte na mreži Prilagođavanje je ključno – Prilagodite svoje vozilo skinovima koji se mogu otključati, nadogradite svoju špijunsku opremu glavnog štaba i još mnogo toga! IGRAJTE lokalnu saradnju sa prijateljem ili igrajte onlajn multiplaier sa do 5 drugih ljudi.